Webgune honek cookieak erabiltzen ditu, propioak eta hirugarrenenak, zure nabigazioa optimizatu, zure nahietara egokitu eta analisi-lanak egiteko. Nabigatzen jarraituz gero, gure Cookieei buruzko politika onartzen duzu.

Batzordeak

KONTUEN BATZORDE BEREZIA. (Ogasun, Langileria, Antolaketa eta Ondare Batzordea bera izango da)

Lehendakari.– Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.) Ordezkoa: José M. Menéndez González (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.) Ordezkoa: Elena Malaguilla Rodríguez (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.) Ordezkoa: Saioa Souza Jara (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.) Ordezkoa: Solange Quintana di Blasi (P.S.N.)
Batzordekide.- Teresa Mena González (NA+) Ordezkoa: Gaspar Suescun Irurzun (NA+)

HIRIGINTZA, INGURUMEN, ZERBITZU, NEKAZARITZA ETA HERRILURRETAKO BATZORDEA.

Lehendakari.- José M. Menéndez González (A.B./B.A.) Ordezkoa: Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Saioa Souza Jara (A.B./B.A.) Ordezkoa: Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.) Ordezkoa: Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Gaspar Suescun Irurzun (NA+) Ordezkoa: Teresa Mena González (NA+)
Batzordekide.- Solange Quintana di Blasi (P.S.N.) Ordezkoa: Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.)

KIROL- ETA IGERILEKU-BATZORDEA.

Lehendakari.- Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.) Ordezkoa: José M. Menéndez González (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.) Ordezkoa: Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.) Ordezkoa: Saioa Souza Jara (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.) Ordezkoa: Solange Quintana di Blasi (P.S.N.)
Batzordekide.- Gaspar Suescun Irurzun (NA+) Ordezkoa: Teresa Mena González (NA+)

KULTURA, JAIAK, MERKATARITZA ETA SENIDETZEA BATZORDEA.

Lehendakari.- Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.) Ordezkoa: Saioa Souza Jara (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.) Ordezkoa: Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Elena Malaguilla Rodríguez (A.B./B.A.) Ordezkoa: Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.) Ordezkoa: Solange Quintana di Blasi (P.S.N.)
Batzordekide.- Teresa Mena González (NA+) Ordezkoa: Gaspar Suescun Irurzun (NA+)

GIZARTE POLITIKA, BERDINTASUN, OSASUN ETA ANIMALIEN ONGIZATE BATZORDEA.

Lehendakari.- Elena Malaguilla Rodríguez (A.B./B.A.) Ordezkoa: Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.)
Batzordekide.- José M. Menéndez González (A.B./B.A.) Ordezkoa: Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.) Ordezkoa: Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Solange Quintana di Blasi (P.S.N.) Ordezkoa: Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.)
Batzordekide.- Gaspar Suescun Irurzun (NA+) Ordezkoa: Teresa Mena González (NA+)

GAZTERIA BATZORDEA ETA EREMU MISTOA.

Lehendakari.- Saioa Souza Jara (A.B./B.A.) Ordezkoa: Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.)
Batzordekide.- José M. Menéndez González (A.B./B.A.) Ordezkoa: Santiago Marcos Lorenzo (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Elena Malaguilla Rodríguez (A.B./B.A.) Ordezkoa: Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.) Ordezkoa: Solange Quintana di Blasi (P.S.N.)
Batzordekide.- Teresa Mena González (NA+) Ordezkoa: Gaspar Suescun Irurzun (NA+)

HERRITARREN PARTAIDETZARAKO ETA ELKARTEGINTZARAKO BATZORDEA.

Lehendakari.- Isabel Jiménez Zarzuela (A.B./B.A.) Ordezkoa: José M. Menéndez González (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Saioa Souza Jara (A.B./B.A.) Ordezkoa: Elena Malaguilla Rodríguez (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Ana Isabel Llamas Montaña (A.B./B.A.) Ordezkoa: Inés Clemente Oyón (A.B./B.A.)
Batzordekide.- Solange Quintana di Blasi (P.S.N.) Ordezkoa: Jesús Mª Ogayar Lagunas (P.S.N.)
Batzordekide.- Gaspar Suescun Irurzun (NA+) Ordezkoa: Teresa Mena González (NA+)